Wilt u automatisch onze digitale nieuwsflits ontvangen? Meld u dan aan via info@istimewa.nl.
Snelle verbindingen naar:

afdeling contactpersoon e-mail telefoon
Directie Richard Pijpelink rpijpelink@istimewa.nl 0113-612840
Human Resources Riana Snelders Riana.Snelders@stork.com 0113-612840
Consultancy Wilco van Genderen WvGenderen@istimewa.nl 0113-612840
Maintenance & Service Pieter van 't Westeinde Pieter.vantWesteinde@istimewa.nl 0113-612840
Technical Bart Stuurwold Bart.Stuurwold@istimewa.nl 0113-612840
Financieel Marc Popken Marc.Popken@stork.com 0113-612840

Onze vestigingen:

Istimewa Vlissingen

Bezoekadres:
Frankrijkweg 3
4389 PB Vlissingen-Oost
havennummer: 5998

Correspondentieadres:
Postbus 9
4380 AA Vlissingen

Tel.nr. 0113 - 612 840
Faxnr. 0113 - 613 137

Algemene e-mail:
info@istimewa.nl

Istimewa Barendrecht:

Bezoekadres:
Zeemanstraat 43
2991 XR Barendrecht

Tel.nr. 088 - 08 93 614

Algemene e-mail:
barendrecht@istimewa.nl

Istimewa Veghel

Bezoekadres:
Eisenhowerweg 28
5466 AC Veghel

Correspondentieadres:
Postbus 376
5460 AJ Veghel

Tel.nr. 0413 - 317 122
Faxnr. 0413 - 317 124

Algemene e-mail:
infoveghel@istimewa.nl